Poznaj Klub Tatrzański – Szlaki bez Granic
Dlaczego ubezpieczenie w Tatry Słowackie jest tak ważne?
Dlaczego ubezpieczenie w Tatry Słowackie jest tak ważne?
15 czerwca 2018
ubezpieczenie NNW górskie sporty
Jakie aktywności obejmuje ubezpieczenie górskie Szlaki bez Granic?
27 czerwca 2018
tatry ubezpieczenie

Czy wiecie, że polisa Szlaki bez Granic powstała we współpracy ze specjalistami z Portalu Tatrzańskiego? Nasz partner niedawno ruszył z nowym projektem – Klubem Tatrzańskim. Zobaczcie, co daje dołączenie do grona Klubowiczów!

Czym jest Klub Tatrzański?

Klub Tatrzański to inicjatywa skierowana do wszystkich miłośników gór. Jej głównym celem jest integracja ludzi, których łączy wspólna pasja, niezależnie od poziomu zaawansowania. Członkiem może zostać każdy, kto kocha Tatry – wystarczy, że wypełni online formularz i opłaci roczną składkę. Karta Klubowa wysyłana jest w ciągu kilku dni.

Co daje przynależność do Klubu Tatrzańskiego?

Klub stanowi przede wszystkim przestrzeń do integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach. Okazją do poznania innych członków są:

 • comiesięczne, darmowe wycieczki z przewodnikiem
  Każdy członek Klubu ma prawo do uczestnictwa w jednej darmowej wycieczce miesięcznie. Co miesiąc cel wyjścia jest inny – latem bardziej ambitny (np. Jagnięcy Szczyt), zimą bardziej spacerowy (np. Trzydniowiański Wierch). Wyjazdy mają charakter rekreacyjny, a przewodnik przybliży uczestnikom historię, przyrodę oraz topografię zwiedzanych miejsc. Lista wycieczek publikowana jest na stronie Portalu Tatrzańskiego z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

 • Zlot Klubowiczów
  Klub to przede wszystkim ludzie, a co za tym idzie integracja na żywo. Poza comiesięczną wycieczką Klub Tatrzański organizuje raz do roku Zlot, aby wszyscy mieli okazje poznać się na żywo i wspólnie wyruszyć na szlak. Wieczory natomiast zarezerwowane są na integrację.

 • Klubowa grupa na Facebooku
  Dostęp do grupy to możliwość pozostania w kontakcie z innymi Klubowiczami przez cały rok. Miejsce stworzone z myślą o wspólnych dyskusjach, poradach i wymianie wrażeń po wycieczkach.

Założyciele Klubu Tatrzańskiego postawili sobie za cel także promowanie bezpiecznych zachowań w górach. Dlatego też zapewnili Klubowiczom dostęp do ubezpieczenia PZU Szlaki bez Granic w promocyjnej cenie.

Polisa Szlaki bez Granic działa w każdych górach Polski oraz w pasie przygranicznym – do 30 kilometrów od granicy. Dzięki takiej konstrukcji ubezpieczenie idealnie nadaje się dla osób wybierających się w Tatry Słowackie lub wędrują blisko granicy.

Zniżki dla członków Klubu Tatrzańskiego

Oprócz możliwości zawarcia ubezpieczenia Szlaki bez Granic w specjalnej, niższej cenie, przynależność do Klubu zapewnia również zniżki w innych miejscach. Klubowicze mogą skorzystać m.in. z:

 • 10% rabatu na wycieczki jednodniowe i 5% rabatu na wszystkie wyjazdy wielodniowe z Portalem Tatrzańskim, w tym na obozy, kursy, wakacje czy ferie;

 • 20% rabatu w Sklepie Tatrzańskim;

 • 10-15% w sklepach z odzieżą górską i sprzętem

 • zniżek w schroniskach górskich, m.in. PTTK nad Morskim Okiem oraz na Markowych Szczawinach pod Babią Górą, w Schronisku Zamkowskiego w Tatrach Słowackich;

 • zniżek w pensjonatach górskich, wypożyczalniach sprzętu, termach i aquaparku

Pełna lista obiektów wraz z wysokością zniżki przyznanej Klubowiczom znajduje się na stronie Klubu Tatrzańskiego.

Jeśli kochacie góry, Klub Tatrzański to inicjatywa warta przemyślenia. To przede wszystkim możliwość poznania innych ludzi, z którymi łączy Was pasja. Atrakcyjne zniżki – w tym na ubezpieczenie Szlaki bez Granic – oraz dostęp do darmowych wycieczek z przewodnikiem to dodatkowa zaleta Klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kup online

Masz pytania?

Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Twój numer wykorzystamy tylko jednorazowo do przedstawienia oferty Szlaki bez Granic